Мікроскоп

0
222

Розвиток сучасної науки, новітні технологічні розробки та медичні дослідження, а також процес навчання майбутніх біологів та персоналу лабораторій стали неможливими без невід’ємного інструменту такого як мікроскоп.

Для чого потрібен мікроскоп

З того моменту, коли італійський лікар Джіроламо Фракасторо об’єднав дві скляні лінзи, і до часу, коли Галілей вперше об’єднав елементи конструкції в єдиний пристрій під назвою «occhiolino», людина отримала можливість спостерігати, вивчати та використовувати можливості невидимого для ока мікрокосму. Лише скориставшись мікроскопом з власними удосконаленнями, англійський вчений Гук зміг особисто побачити клітинну будову пробкового дерева, тоді як голландський майстер Левенгук виявив одноклітинні мікроорганізми в краплі води.

Цей вид апаратури необхідний у багатьох сферах життя:

  • при вивченні біологічних процесів, ремонті мікросхем, плат і т. д.;
  • в відповідальних медичних дослідженнях в клінічних лабораторіях.

Мікроскопи є основним інструментом на фармацевтичних підприємствах, серед криміналістів, професійних ювелірів, а також серед фахівців зі збору та ремонту складної сучасної електроніки.

Основні переваги представлених моделей:

  • надійність механізмів фокусування та регулювання;
  • зручні, регульовані предметні столики, обладнані системами обмежувачів для попередження пошкоджень препаратів;
  • енергоефективні системи підсвічування;
  • комфортна настройка та використання приладів.

Види мікроскопів

У каталозі «Профоптики» представлені:

  1. Монокулярні моделі початкового рівня, бюджетні та надійні, які знаходять застосування в класах, де вивчається біологія в загальноосвітніх школах, а також в любительській мікроскопії.
  2. Медичні мікроскопи бінокулярні — надійні помічники лаборантів клінічних або біологічних лабораторій, які відрізняються надійністю, зручністю експлуатації та налаштування, а також оснащені лінзами високої якості та системою підсвічування.
  3. Високотехнологічні стереоскопічні, люмінесцентні, фазово-контрастні лабораторні мікроскопи — виберіть потрібний тип приладу для проведення складних наукових досліджень з можливістю підключення комп’ютерного обладнання до вашого пристрою та детального вивчення кожного зразка!

Бажаючим придбати мікроскоп слід чітко визначити коло задач, які потребують вирішення за допомогою збільшувального оптичного пристрою. Фахові консультанти інтернет-магазину «Профоптика» нададуть максимально повну інформацію про кожну позицію пропонованого асортименту, характеристики приладів, можливості додаткового комплектування та підключення до сучасних комп’ютерних пристроїв.