Вибираємо чоловічий піджак правильно

0
2156

Правильно підібраний одяг відображається на образі людини в цілому. За його допомогою можливо не лише підкреслити достоїнства, але й приховати можливі мінуси фігури. Будь-який предмет гардеробу, особливо класичний варіант піджака, повинен повторювати пропорції тіла людини. Важливо, аби він не обмежував рухливість, не викликав дискомфорту. Інакше більше ви ніколи не наважитесь ще раз одягнути піджак. А це ваші витрати.

Особливі моменти вибору

Обираючи піджак для чоловіка, варто звернути увагу на декілька речей:

  1. Ширина плеч. Лінії надпліччя обов’язково повинні бути ідентичними із природною шириною плеч. Прийміть до уваги, яким чином опускається рукав від кутового шва. Це повинно бути лише вертикально вниз. У випадку, коли піджак замалий, кут буде опуклим. Якщо одяг завеликий — надплічник буде видаватися на перед.
  2. Особливості розміщення коміру. Він не повинен існувати сам по собі. Це означає, що його куточки від піджака збігаються з коміром сорочки, прилягають до нього по всій довжині. Обов’язково прослідкуйте, аби на спині тканина не утворювала складок.
  3. Вид піджака на грудях. Не допускається звисання тканини, лише рівна і гладенька передня поверхня. Якщо одяг замалий, лацкани будуть стирчати, не прилягаючи до грудей. Також будуть помітні зморшки на рукавах.
  4. Довжину. Якщо піджак зі спини досягає лінії сідничних складок, тоді ви все зробили правильно. Передній і задній нижні краї мають бути розміщені паралельно.
  5. Зону живота. Центр має виглядати естетично, охайно. Якщо втягнути живіт, відстань між ним і піджаком має бути не менше і не більше 7-10см. Самою вузенькою частиною є зона ґудзиків. Тому краще всього, коли вони розміщені в області талії.
  6. Район стегон. Нижній край піджака має на всі 100% охоплювати стегна. Якщо шлиці криві, стирчать, варто переглянути своє рішення. Вони мають бути рівні, прилягати до стегон.
  7. Кроєння рукава. Саме його вид, особливості пошиття відображаються на вигляді усього одягу. Допускається охайність, пропорційність. Ніяких обмежень для рухів.
  8. Довжина рукава. Манжет сорочки повинен на 2-3см виглядати з-під піджака.

Лише при умові дотримання всіх вищеперерахованих показників, одяг принесе задоволення, комфорт і радість від носіння.

Якщо у вас виникнуть труднощі з вибором, зверніться до консультантів магазину West-Fashion. Вони обов’язково підберуть для вас оптимальний варіант.